جزئیات

ترجمه کتاب هجوم آبی، اثر ژان پل ونزل

کتاب هجوم آبی در کارگاه های تخصصی موسسه فرهنگ سینا با همکاری نشر قطره برگزار گردید. استاد دوره خانم مهشید نونهالی و سر دبیر مجموعه سرکار خانم  دکتر خطاط  می باشد  و توسط نشر قطره منتشر گردید.

معرفی کتاب هجوم آبی اثر ژان پل ونزل
ترجمه : ساغر جاویدپور
ویراستار: استاد مهشید نونهالی
انتشارات: نشر قطره


اثر حاضر، روایت گر زندگی زوجی به نام های «آندره و لوسی» است که در دوران بازنشستگی خود به سر می برند. این دل مشغولی های به ظاهر ساده اما جدی شما را درباره گذشته، حال و آینده به فکر فرو می برد و شاید دریچه ای تازه به مسائل پیش پا افتاده زندگی باشد که هر روزه با آن ها دست به گریبانید، بدون آن که عمیق به آن ها و تاثیرشان در زندگی روزانه خویش بیندیشید. مسائل ساده که به تدریج شخصیت های داستان را از نظر روانی درگیر می کند و حتی تا پای مرگ پیش می برد و... 
کتاب هجوم آبی، در کارگاه های تخصصی موسسه فرهنگ سینا با همکاری نشر قطره برگزار گردید. استاد دوره خانم مهشید نونهالی و سر دبیر مجموعه سرکار خانم  دکتر خطاط  می باشد  و در تاریخ .... توسط نشر قطره منتشر گردید.
همچنین در محفلی با حضور دکتر قطب الدین صادقی، استاد مهشید نونهالی، دکتر نسرین خطاط، دکتراحمدی، همکاران نشر قطره و بسیار از اساتید برجسته زبان فرانسه ایران  در سالن نمایش کارگاه تجربی هنر، از این ترجمه و نشر رونمایی شده و به علاقمندان معرفی گردید.

به این مطلب امتیاز دهید
امتیاز 0 از 0
ثبت 

اشتراک کذاری صفحه

اشتراک گذاری:
سوال یا دیدگاه تان را ارسال نمایید
 
اولین موافق باشید.
اولین مخالف باشید.
تصویر امنیتی
کد فوق را در فیلد زیر را وارد نمایید
نمایش 0 نظر
مرتب سازی براساس

سوال یا نظر خود را درج نمایید.