جزئیات

چرا کانادا برای مهاجرت و تحصیل مناسب است؟

کانادا یکی از بهترین و جذاب‌ترین کشورها برای تحصیل است. سطح بالای آموزشی، ارائه مدارک معتبر جهانی، استانداردهای بالای زندگی و شرایط اجتماعی پایدار و امن باعث شده است که کانادا در رده بالاترین کشورها از نظر تعداد متقاضیان برای تحصیل باشد.

امکان اجازه کار همزمان با تحصیل هم از مزایای دیگر این کشور به شمار میرود.
برای تحصیل در کانادا نیاز به ویزای تحصیلی است. امکان درخواست ویزای تحصیلی پس از دریافت نامه پذیرش از دانشگاه یا موسسه آموزشی  و نامهCAQ)    در استان کبک) وجود دارد.
درباره اخذ ویزای تحصیلی کانادا مشاو مجرب موسسه اعزام دانشجو سام دانش همواره پاسخگوی تمامی سؤالات شما در اخذ پذیرش تحصیلی و اخذ ویزای تحصیلی هستند.

کیفیت سیستم آموزشی کانادا

کیفیت بالای سیستم آموزشی در کانادا اصلی ترین دلیل انتخاب کانادا به عنوان مقصد تحصیلی است.مدارک تحصیلی کانادا در سطح جهان از اعتبار بالایی برخوردار است به طوری که این مدارک با مدرک های صادر شده توسط کشورهایی همچون ایالات متحده آمریکا، استرالیا و انگلستان برابری میکند

هزینه تحصیل پایین در کانادا

یکی از عوامل موثر در انتخاب  کانادا پرطرفدارترین مقصد تحصیلی هزینه مقرون به صرفه برای تحصیل در این کشور است.معمولا دانشجویان بین المللی هزینه‌ های تحصیلی بیشتری در مقایسه با دانشجویان داخلی می پردازند. بر اساس مقایسات آماری صورت گرفته، هزینه های تحصیل در کانادا به صورت میانگین پایین تر ازکشورهایی همچون ایالات متحده آمریکا ،استرالیا، نیوزیلند و انگلستان می باشد علاوه بر پرداخت هزینه تحصیل، دانشجویان بین المللی با هزینه های دیگری همچون اجاره بهای مسکن و هزینه های روزانه زندگی نیز مواجه هستند. هزینه های زندگی در کانادا به طور قابل توجهی درمقایسه با برخی مقاصد دیگر برای دانشجویان بین المللی کمتر است.

امنیت در کانادا

تحصیل در خارج از کشور می تواند مقوله ای ترسناک و استرس آور باشد، به خصوص برای افرادی که از خانواده و دوستان خود جدا شده اند و به تنهایی به کشور جدیدی رفته اند. کشور کانادا دارای دولتی دموکراتیک است که حقوق و آزادی‌های اساسی ساکنان آن توسط منشور حقوق و آزادی های کانادا مورد حمایت قرار می گیرند و قوانین کانادا این اطمینان را می دهد که همه افراد بدون توجه به ملیت، نژاد، رنگ پوست، مذهب و زبان مادری در مقابل تبعیض محافظت می شوند.

به این مطلب امتیاز دهید
امتیاز 1 از 2
ثبت 

اشتراک کذاری صفحه

اشتراک گذاری:
سوال یا دیدگاه تان را ارسال نمایید
 
اولین موافق باشید.
اولین مخالف باشید.
تصویر امنیتی
کد فوق را در فیلد زیر را وارد نمایید
نمایش 0 نظر
مرتب سازی براساس

سوال یا نظر خود را درج نمایید.