جزئیات

معرفی کتاب این بچه اثر ژوئل پومرا

کتاب این بچه اثر ژوئل پومرا ترجمه : نگار یونس زاده، آناهیتا معروفی ویراستار: استاد مهشید نونهالی در کارگاه های تخصصی موسسه فرهنگ سینا ترجمه شده با همکاری نشر قطره منتشر گردید.

کتاب این بچه اثر ژوئل پومرا
ترجمه :نگار یونس زاده، آناهیتا معروفی
ویراستار: استاد مهشید نونهالی
انتشارات: نشر قطره

در این کتاب ، بچه با صحنه هایی کوتاه و تکان دهنده  از مناسبات والدین و فرزندانشان مواجهه می شویم که به شکل غریبی شبیه خود واقعی ما در نقش پدر، مادر یا فرزند هستند، شخصیت هایی که در اوج استیصال و پریشانی، از پس دیواره های زپ.شالی و خیالی، احساسات واقعی خود را در قالب  خشم و عصیان بروز می دهند. 
در این نمایشنامه پیجیدگی های روابط متقابل والد و فرزند به تاریک ترین وجه ممکن به تصویر کشیده می شود،  تصویرهای آرمانی و رویایی کنار زده می شود و به طور کل این پرسش مطرح  می شود که با تمام پیچیدگی ها و تناقض های جاری در این روابط، آیا به دور از قضاوت و احساسات گری، می توان گفت در این میان حق با کیست یا چه کسی مقصر است؟
کتاب این بچه اثر ژوئل پومرا در کارگاه های تخصصی موسسه فرهنگ سینا با همکاری نشر قطره برگزار گردید. استاد دوره خانم مهشید نونهالی و سر دبیر مجموعه سرکار خانم  دکتر خطاط  می باشد  و در تاریخ 1399 توسط نشر قطره منتشر گردید.
همچنین در محفلی با حضور دکتر قطب الدین صادقی، استاد مهشید نونهالی، دکتر نسرین خطاط، دکتراحمدی، همکاران نشر قطره و بسیار از اساتید برجسته زبان فرانسه ایران  در سالن نمایش کارگاه تجربی هنر، از این ترجمه و نشر رونمایی شده و به علاقمندان معرفی گردید

به این مطلب امتیاز دهید
امتیاز 0 از 0
ثبت 

اشتراک کذاری صفحه

اشتراک گذاری:
سوال یا دیدگاه تان را ارسال نمایید
 
اولین موافق باشید.
اولین مخالف باشید.
تصویر امنیتی
کد فوق را در فیلد زیر را وارد نمایید
نمایش 0 نظر
مرتب سازی براساس

سوال یا نظر خود را درج نمایید.