جزئیات

معرفی کتاب در این دنیا اثر ژوئل پومرا

کتاب در این دنیا اثر ژوئل پومرا، ترجمه :زهرا توتون کوبان، ویراستار: استاد مهشید نونهالی، انتشارات: نشر قطره. این کتاب در کارگاه های تخصصی موسسه فرهنگ سینا با همکاری نشر قطره برگزار گردید.

کتاب در این دنیا اثر ژوئل پومرا
ترجمه :زهرا توتون کوبان
ویراستار: استاد مهشید نونهالی
انتشارات: نشر قطره
اثر حاضر، در یک آپارتمان بزرگ و مجلل، خانواده ای در فضای بسته برای تولد دختر خوانده و بازگشت پسر کوچک تر که یک نظامی است دور هم جمع شده اند و در مورد تجارت، قدرت و پول صحبت می کنند.
تصویری که هر یک اعضای خانواده از حقیقت در ذهن دارد، صحبتهای متناقضاشان، ترس و کلافگی آن ها، صمیمت و عشقشان همه و همه انعکاسی از دنیای امروز است، گویی جامعه در این خانواده به تصویر مشیده شده، جامعه ای مدرن که در این دنیا دائم به دنبال گمشده ی خویش می گردد. 
این کتاب در کارگاه های تخصصی موسسه فرهنگ سینا با همکاری نشر قطره برگزار گردید. استاد دوره خانم مهشید نونهالی و سر دبیر مجموعه سرکار خانم  دکتر خطاط  می باشد  و در تاریخ 1400 توسط نشر قطره منتشر گردید.
همچنین در محفلی با حضور دکتر قطب الدین صادقی، استاد مهشید نونهالی، دکتر نسرین خطاط، دکتراحمدی، همکاران نشر قطره و بسیار از اساتید برجسته زبان فرانسه ایران  در سالن نمایش کارگاه تجربی هنر، از این ترجمه و نشر رونمایی شده و به علاقمندان معرفی گردید.
 

به این مطلب امتیاز دهید
امتیاز 0 از 0
ثبت 

اشتراک کذاری صفحه

اشتراک گذاری:
سوال یا دیدگاه تان را ارسال نمایید
 
اولین موافق باشید.
اولین مخالف باشید.
تصویر امنیتی
کد فوق را در فیلد زیر را وارد نمایید
نمایش 0 نظر
مرتب سازی براساس

سوال یا نظر خود را درج نمایید.