جزئیات

معرفی کتاب کنتس دسکاربانیاس اثر مولیر

کتاب کنتس دسکاربانیاس اثر مولیر، ترجمه : نسرین فخری ویراستار: استاد مهشید نونهالی در کارگاه های تخصصی موسسه فرهنگ سینا ترجمه شده و با همکاری نشر قطره منتشر گردید.

معرفی کتاب کنتس دسکاربانیاس
ترجمه :نسرین فخری
ویراستار: استاد مهشید نونهالی
انتشارات: نشر قطره

مولیر در بزرگ ترین آثارش به نقد و تحلیل بی رحمانه خلق و خوی آدمی، کاویدن ریشه حکاقت های بشری و تحلیل پندارهای نادرست انسان می پردازد.
هیچ کس مانند او مینای " کمیک" اش را تا این اندازه دقیق بر نا آگاهی، حسادت، توهم، ریا، دروغ، گیجی و کوری شخصیت انسان در معنای عامش استوار نکرده است. ضمنا در مقابل هیچ درام نویسی چون او و در دوره او، در آقارش تا این حد از لذت زندگی، احترام به ازادی، ارش دوستی و ستایش صداقت سخن نگفته است. 

کتاب کنتس دسکاربانیاس در کارگاه های تخصصی موسسه فرهنگ سینا با همکاری نشر قطره برگزار گردید. استاد دوره خانم مهشید نونهالی و سر دبیر مجموعه دکتر قطب الدین صادقی، مسئول کارگاهها سرکار خانم  دکتر خطاط  می باشد  و در تاریخ 1399 توسط نشر قطره منتشر گردید.
همچنین در محفلی با حضور دکتر قطب الدین صادقی، استاد مهشید نونهالی، دکتر نسرین خطاط، دکتراحمدی، همکاران نشر قطره و بسیار از اساتید برجسته زبان فرانسه ایران  در سالن نمایش کارگاه تجربی هنر، از این ترجمه و نشر رونمایی شده و به علاقمندان معرفی گردید

به این مطلب امتیاز دهید
امتیاز 0 از 0
ثبت 

اشتراک کذاری صفحه

اشتراک گذاری:
سوال یا دیدگاه تان را ارسال نمایید
 
اولین موافق باشید.
اولین مخالف باشید.
تصویر امنیتی
کد فوق را در فیلد زیر را وارد نمایید
نمایش 0 نظر
مرتب سازی براساس

سوال یا نظر خود را درج نمایید.