جزئیات

معرفی کتاب آموزه های شکست اثر پیر نوت

کتاب آموزه های شکست اثر پیر نوت ترجمه :اعظم السادات ایزدی ویراستار: استاد مهشید نونهالی، در کارگاه های تخصصی موسسه فرهنگ سینا ترجمه و با همکاری نشر قطره منتشر گردید.

معرفی کتاب آموزه های شکست اثر پیر نوت
ترجمه :اعظم السادات ایزدی
ویراستار: استاد مهشید نونهالی
انتشارات: نشر قطره
اثر حاضر، آموزه های شکست کمدی تلخی است که بیهودگی روابط کاری، رئیس و مرئوسی و نقش های تحمیل شده بر اسنان معاصر را روایت می کند.
نوعی بیهودگی عمیق که انسان امروز را در بر گرفته و او را در تنهایی اندوهناک فرو برده است. 
انسان معاصر در میانه این تنهایی، جایگاه شغلی و روابط سلسله مراتبی و لزوم ادامه کار را در هر شرایطی حفظ می کند. این امر چنان با زندگی او در آمیخته است که حتی آگاهی از وضعیت آزار دهنده اش در این دایره ملال او را از تحمل این بار  سنگین نمی رهاند...
کتاب آموزه های شکست اثر پیر نوت در کارگاه های تخصصی موسسه فرهنگ سینا با همکاری نشر قطره برگزار گردید. استاد دوره خانم مهشید نونهالی و سر دبیر مجموعه سرکار خانم  دکتر خطاط  می باشد  و در تاریخ 1400 توسط نشر قطره منتشر گردید.
همچنین در محفلی با حضور دکتر قطب الدین صادقی، استاد مهشید نونهالی، دکتر نسرین خطاط، دکتراحمدی، همکاران نشر قطره و بسیار از اساتید برجسته زبان فرانسه ایران  در سالن نمایش کارگاه تجربی هنر، از این ترجمه و نشر رونمایی شده و به علاقمندان معرفی گردید.

به این مطلب امتیاز دهید
امتیاز 0 از 0
ثبت 

اشتراک کذاری صفحه

اشتراک گذاری:
سوال یا دیدگاه تان را ارسال نمایید
 
اولین موافق باشید.
اولین مخالف باشید.
تصویر امنیتی
کد فوق را در فیلد زیر را وارد نمایید
نمایش 0 نظر
مرتب سازی براساس

سوال یا نظر خود را درج نمایید.